Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2010, 15:57   #1
Penny
 
Penny's Avatar
 
Reputacja: 1 Penny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemu
[komentarze] Gra o tron

Uff, początki są trudne, ale jak widać post już stoi, więc zabawę czas zacząć. Mam nadzieję, że reszta pójdzie gładko. Wszelkie zażalenia przyjmę do wiadomości, ale nie wiem czy coś poprawię. To już zależy ode mnie.

Jeszcze raz chciałam przeprosić Kelly'ego za moją wpadkę w rekrutacji. Chris pochodzi z Wielkiej Brytanii, nie z USA.

Wszelkie pomysły/pytania/zastrzeżenia/skargi lub żale przyjmuję przez PW, e-mail i gg, którego numer znajdziecie w moim profilu.

Co do rozmów grupowych powiem od razu szczerze i bez owijania w bawełnę. Po moich ostatnich doświadczeniach sesyjnych jestem przeciwniczką wszelkich google docs, ale wiem, że czasem nie można inaczej czegoś ustalić lub zrobić. Dlatego proponuję używać guglowych dokumentów tylko w ostateczności. Będę po prostu szczęśliwa jeśli obejdziemy się bez nich.

To chyba wszystko.

Pozdrawiam,
Penny

Materiały
 
__________________
Nie rozmieniam się na drobne ;)

Ostatnio edytowane przez Penny : 18-04-2010 o 20:39.
Penny jest offline