Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2010, 22:00   #8
Mal
 
Mal's Avatar
 
Reputacja: 1 Mal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodze
Drodzy Gracze. Po pierwsze wybaczcie mi moja nieobecnosc. Nadal borykam sie z brakiem internetu. Dzisiaj przynajmniej udalo mi sie przeczytac wasze jakze interesujace wypociny. Jestem w trakcie pisania kolejnego posta, co jest o tyle trudne, ze korzystam z kafejki, w której kilka minut trzeba czekac na otwarcie sie strony w przegladarce. Najlepiej wiec bedzie poczekac do 8-ego kwietnia, kiedy to zgodnie z zapowiedzia powinienem miec spowrotem swoje polaczenie internetowe w domu. I jeszcze jedna bardzo zla wiadomosc. Otóz dostalem prywatna wiadomosc od gracza Roni-ego, w której napisal, ze sie wykruszyl z powodu braku czasu. (jak zwykle)
 
Mal jest offline