Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2010, 11:29   #34
Radical
 
Radical's Avatar
 
Reputacja: 1 Radical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie cośRadical ma w sobie coś
Sorry Pinn, ale nie mogę ciebie przyjąć.
Nie tylko już zadeklarowałem, że przyjmuję graczy do czwartku- przez weekend układałem grę dla piątki zadeklarowanych graczy i twoje dołączenie nie byłoby czymś trywialnym. Abyś nie poczuł się zraniony- jeszcze przed czwartkiem rozmawiałem z majkiem, który być może jeszcze dołączy do gry, ale na moich warunkach. Szóstka graczy to i tak moja górna granica. Może innym razem. Gra będzie toczyć się czybko- mam nadzieję- więc będę o tobie pamiętał jeżeli gracze się wyłamią, lub będę potrzebował graczy.

Co do reszty- mam nadzieję, że miło spędziliście święta. Ja wyjechałem do rodziny i tak właśnie nie doszło do wystartowania z przygodą. Nie ma jednak tego złego- bo przez weekend dopieściłem scenariusz. Nie jest on majstersztykiem, ale gdybyście mieli wgląd w obie wersje, zobaczylibyście różnicę. Zaraz pójdą PM'ki ze szczegółami motywacji etc.
 
Radical jest offline