Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2010, 19:05   #32
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
No to już oficjalnie witam po zakończeniu rekrutacji

Po pierwsze dziękuję wszystkim, którzy zmotywowali się, by zgłoszenia napisać i wysłać. Jak się okazało dla niektórych osób deklarujących swój udział w sesji, wcale nie było łatwo. Obserwacja pokazuje ponadto, że i tak najlepiej dopracowane były te karty, które dostałam w pierwszych dwóch tygodniach sesji. Co znaczy dopracowane? Ciekawe, spójne - i to nie tylko pod kątem budowy, ale przede wszystkim fabularnym. Dodatkowym plusem było dla mnie z pewnością umiejętne osadzenie historii bohatera w świecie przedstawionym w tekście rekrutacyjnym.
Może nie pojawiła się żadna karta, która zbiła mnie z nóg, ale było kilka naprawdę dobrze napisanych. To natomiast, co mnie mile zaskoczyło, to fakt, że zdarzyło się kilka postaci, które mimo iż są przedstawicielami tego samego klanu (przeważali Toreadorzy, Malkavianie i Brujahy), prezentują zupełnie odmienną postawę. Mam nadzieję, że te różnice będą widoczne również na sesji.
Tak więc nie przedłużając, ogłaszam wyniki.
Do sesji dostały się następujące osoby:
Token - Foy - Toreador
Felidae - Anna Legrand - Toreador
Kutak - Xerxes - Brujah
mataichi - Nikolay Makarov - Brujah
kset - Jurgen Karllson - Tremere

Serdecznie gratuluję przyjętym oraz przepraszam tych, którzy się rozczarowali. Niestety, ilość miejsc od początku była ograniczona.

Sesję rozpoczniemy w czwartek-piątek. Do tego czasu postaram się przyswoić Wasze KP, choć nie obiecuję, że wszystkie niedociągnięcia wskażę na samym początku. Pewne rzeczy dopiero wyjdą w praniu, kiedy zaczniemy mechanikę przerabiać na storytellingowe opisiki.

Na tę chwilę to raczej wszystko z mojej strony.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline