Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2010, 16:57   #8
Johan Watherman
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 7129 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Hymmm... Chaos nie jest dobry. W zasadzie mi również pasuje styl gdzie mamy w kwadratowym nawiasie pełną, polską (lub w przypadku braku tłumaczenia, angielską) nazwę systemu, a po niej tytuł. Te same nazwy sesji i komentarzy jakoś osobiście mi nie odpowiadają i również postulowałbym zamiast systemu, dać w nich nagłówek komentarze. Tutaj polemiki nie ma i całość rozwiązania się mi podoba.
Polemika natomiast następuje w innej sprawie. Bo jak rozumiemy, crossover ma mieć nagłówek odpowiedni (chociaż skłaniam się, że jeśli sesja prowadzona jest w jednej inni wydawniczej i nie odbiega od niej, mógłby być nagłówek głównej. Wampir i Ghul np. miałby nagłówek Wampira).
Sprawa czy WoD czy Świat Mroku to również kose meta, chociaż ja skłaniam się ku tej drugiej. Jak polski bazowy, to bazowy.
Tylko, że... Zabijcie mnie, nie wiem jaka jest maksymalna długość nazwy tematu i czy takowa jest. Bo jeśli jest, to mamy problem. Albo skróty, albo nic bo sesji jest nazbyt miało, aby wedle potrzeby stosować i skróty, i nazwy pełne. Tedy to unifikacja nie ma sensu. Ale to już ktoś kto wie musiałby się wypowiedzieć.
 
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem