Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2010, 20:39   #2
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Cytat:

Dane: Xerxes
Wiek prawdziwy: 300-350 lat
Klan: Brujah
Status w mieście: Naczelna "opozycja" wobec Księcia, pretendent do "tronu" (4 kropeczki)
Na czym się zna: Broń palna, zastraszanie i inne techniki dyplomatyczno-administracyjne rodem z półświatka.
Zalety: Charyzmatyczny i przyciągający ludzi typ, potrafi przekonywać - słowem i przemocą, świetny wojownik, zdecydowany i konsekwentny w swym postępowaniu.
Wady: Porywczy, megaloman, niezbyt wykształcony, niechętnie podchodzi do księcia i części jego dawnych zwolenników.
Dodatkowo: Wiele wampirów stara się utrzymać swoją potęgę w tajemnicy, Xerxes postępuje wręcz przeciwnie. Ciężko w mieście o kogoś, kto o nim nie słyszał, wielu też korzystało z pomocy jego i jego ludzi (a w zasadzie robił to samo, co książę i jego dwór - tylko mniej legalnie i z lekka brutalniej). Nie trudno zauważyć, że facet jest po prostu opętany ideą tworzenia własnego "imperium" w zdewastowanym świecie - ale, co dziwne, pilnie strzeże swojej historii. Może po prostu nie lubi o tym gadać?
Cytat:

Dane: Dominik Lermette
Wiek prawdziwy: 150-20 lat
Klan: Torreador
Status w mieście: Znany, acz bez własnej renomy, opiera się na bliskości z Xerxesem (BN, kropek brak)
Na czym się zna: Muzyka, wiedza ogólna i bardziej sprecyzowana, nowoczesna (acz nie do przesady ) technologia
Zalety: Niezwykle inteligentny, oczytany, wykształcony. Spokojny, acz zdecydowany. Świetny dyskutant, oddany swemu panu. Całkiem nieźle operuje bronią snajperską.
Wady: Jest całkowicie uzależniony od Xerxesa. Przy tym jest też dosyć słaby fizycznie, nie zna się na walce na dystans mniejszy niż kilkaset metrów. Ma wysoki, piskliwy głos (jest eunuchem, wszyscy to wiedzą, ale większość woli nie mówić - denerwuje to Dominika, a przez to też i Xerxesa).
Witam wszystkich!

No, moje dwie, jak zwykle przepakowane postacie. (Tak, wiem, Miro, i tak mi je powybijasz. :P)

A co do naszego ekwipunku... Przede wszystkim pojazdy. Proponowałbym dwa w miarę pancerne pojazdy w stylu dżipów i jeden jeszcze większy - coś w rodzaju vana czy innego dostawczego, by pomieścić większy sprzęt w środku, a do tego zgarnąć ewentualnych "nowych" po drodze. W porywach można by spróbować wyłudzić jeszcze jakiś motocykl dla zwiadowcy...

Co do broni - jakiś większy karabin na dachu jednego z pojazdów, a poza tym... Tu chyba każdy musi wszystko dobrać dla swojej postaci. Mi potrzeba jakichś niewielkich automatów, pistoletu i snajperki dla Dominika, bo kastet czy nóż można chyba mieć "domyślnie" przy sobie (prawda? :P). Poza tym standardowy zestaw podróżników, czyli baterie, tyle krwi ile dało się ze sobą zabrać, krótkofalówki, radio, zestaw map i jakiś aparat/kamera cyfrowa na wszelki wypadek...

No. I to chyba tyle.
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline