Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2010, 07:57   #5
Felidae
 
Felidae's Avatar
 
Reputacja: 1 Felidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dane: Anna Legrand




Wiek prawdziwy: około 130 lat
Klan: Toreador
Status w mieście: ambasador francuski (2 w statusie)
Na czym się zna: manipulacja i ars amandi, broń biała, telepatia, malarstwo.
Zalety: Oddana wizji księcia, również po jego śmierci. Potrafi przetrzymać wszystko, ponieważ niejednego doświadczyła już w życiu i nie-życiu. Nie rezygnuje z raz obranego celu i pomimo przeciwności, wcześniej czy później go osiąga. Dzięki Nathanielowi nauczyła się cieszyć małymi rzeczami. Miedzy innymi to pomaga jej w utrzymaniu spokoju ducha.
Wady: Śmierć Nathaniela była jej osobistą tragedią, ale o tym nie wie nikt. Nigdy nie wybacza wrogom. Ciężko przychodzi jej podporządkowanie się innym.
Witam całą drużynę z naszą MG na czele Tak jak już wcześniej pisałam, cieszę się, że mogę wziąć udział w tak ciekawie zapowiadającej się sesji.
Życzę wszystkim weny
I ponownie proponuję na naszą wyprawę 2 Hummery i motocykl crossowy (jeśli ktoś w drużynie poprowadzi takowy).

Co do przewodnika, to zgadzam się z Tokenem. Mój głos również oddaję na Egona.

EDIT: Przypomniałam sobie, że pisaliśmy jeszcze o tym, że schronienia szukać będziemy raczej w opuszczonych budynkach, kanałach ewtl. w namiotach...
Z mojej strony padła jeszcze propozycja poszukiwania wyposażenia w sklepach z militariami.

Osobiście chciałam prosić Panią MG o pozwolenie zabrania (jeśli chodzi o broń) katany, noża myśliwskiego oraz glocka.
 
__________________
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - poszukiwania trwają!

Ostatnio edytowane przez Felidae : 15-04-2010 o 13:26.
Felidae jest offline