Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2010, 08:00   #7
Felidae
 
Felidae's Avatar
 
Reputacja: 1 Felidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputacjęFelidae ma wspaniałą reputację
Kutak, Hummery to nie jeepy A na taką podróż, gdzie mogą nas spotkać po drodze różne przeszkody, jest wg. mnie dobrym wyborem. Można na dachu zainstalować karabinki maszynowe, jest wodoszczelny, ma bardzo dobrą przyczepność i świetnie pokonuje przeszkody, ze względu na niezależne zawieszenie wszystkich kół. Nawet działko artyleryjskie może pociągnąć, jeśli ktoś by reflektował, heh

Mógłby być jeden w formie pick-upa, wtedy upchniemy więcej sprzętu - tak jak ten:





a drugi np. z zamkniętym tyłem



Tutaj znajdziesz specyfikację tych pojazdów: Humvee – Wikipedia, wolna encyklopedia
i Hummer H1 – Wikipedia, wolna encyklopedia

Co do ekwipunku, to powinniśmy wpisać tylko niestandardowe rzeczy, tak jak prosiła Mira. Nie ma sensu robić wielkich list.

Do mojej powyższej prośby o broń dokładam jeszcze kilka granatów i rakiety sygnalizacyjne z pistoletem oraz srebrną amunicję.

Jeżeli chodzi o komunikację, to Mira pisała na drugim forum (poprawcie mnie jeśli się mylę), że satelity nadal działają, ale zakłócona jest łączność sieci komórkowych, nie ma internetu itp. Krótkofalówki powinny natomiast działać.
Możemy zabrać nawet lapka (z 1999 roku)

Mapy, kompasy i lornetki również jak najbardziej popieram.
 
__________________
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - poszukiwania trwają!

Ostatnio edytowane przez Felidae : 16-04-2010 o 08:18.
Felidae jest offline