Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2010, 11:48   #25
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Co do wprowadzanych zmian, to twój szkic Soli wiele wyjaśnił, więc teraz dopiero czuję się kompetentny wrzucić coś w temacie.

Generalnie jednym z najważniejszych efektów tych zmian, będzie o ile dobrze rozumiem, mniejsze generowanie obciążenia przez forum. Rozumiem, że te odnośniki po lewej stronie twojego spisu, to odsyłacze do poszczególnych działów?

Co do zmian to:

- pomysł na nową kostnicę - jestem za
- pomysły Adra na panel sesji - trafniej bym tego nie ujął,
- usprawnienie zarządzania mediami - tak jak to przedstawił behemot w swoim poście
- możliwość prowadzenia własnego bloga? - kiedyś to było na LI i się dobrze sprawdzało - nie miałbym nic przeciwko - jeśli nie bezie generować zbyt dużych obciążeń?
- krzykacz też by mógł zostać - nic tak nie integruje jak wspólne pogaduchy

Teraz kwestia pesymizmu Sayane - jest on pośrednio uzasadniony obrazem dotychczasowych zbiórek na forum. Jednak myślę, że przy tak dużych zmianach i tak wiele dających, ilość osób wspierających będzie większa. Ja osobiście deklaruję się, że dorzucę coś od siebie.


Pozdrawiam merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline