Wątek: [Sesja] Skarb
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2006, 09:36   #12
Breux
 
Reputacja: 1 Breux ma wyłączoną reputację
Pod koniec walki Ork chwycił Rudhauriona i już miał mu odgryźć głowę gdy Dżankaller w swoim morderczym tańcu wybił się w powietrze i odciął mu głowę cała jaskinia była w trupach....poszliście w głąb jaskini wąskim korytarzem jeden za drugim....aż wreszcie zauważyliście blaski.......szliście dalej i dalej oślepiające blaski wydobywające się z 6 skrzyń......złoto......korony......Topory....mł oty.......łuki.....strzały....bełty....miecze.. .szable... sarkofag cały ze srebra.....podchodzicie bliżej i bliżej....coś skrzypnęło pod nogą krasnoluda oglądającego topory....przycisk w podłożu nagle sarkofag się otworzył i wyszedł Wysoki Czarny Ork cały w bandażach częściowo po zrywanych....Mumia podniosła dwa Topory dwuręczne...krzyknęła-Urkuthai Urkuthai!!! z sarkofagu wyleciała pełna zbroja adamentowa od razu się dopasowała do jego ciała.....a mumia zawołała- Czego tu szukacie...śmierdzący śmiertelnicy ja ja zawojowałem połowę krasnoludzkich twierdz to ja zdobyłem połowę świata....ja zostałem stworzony przez najpotężniejszego Slanna!!!!!!!JA!JA! Urkubthsikartomenlo werthikolos!
z czterech ścian wylazły 4 wysokie postacie całe ze złota w złotych zbrojach -Colosusesh Rathawe!
Rozpoczęła się walka....
 
__________________
Warhammer górą!
Breux jest offline