Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2010, 22:30   #74
Suarrilk
 
Suarrilk's Avatar
 
Reputacja: 1 Suarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodzeSuarrilk jest na bardzo dobrej drodze
Przepraszam, ale raczej się nie piszę. Trochę mi głupio, że nie odpisałam na ostatni post MG w sesji - miałam szczery zamiar, ale nie mogłam się w ogóle za to zabrać. A nie cierpię pisać na siłę.

Powód może dziwaczny, ale bardzo psuł mi frajdę z gry - krew mnie zalewała na widok błędów w języku rosyjskim, robionych przez translator. Nie czytałam przez to większości postów, a taka gra wszak jest bez sensu. Pomysł na scenariusz rzeczywiście zapowiadał się fajnie i zapaliłam się do niego, gdy znalazłam rekrutację, ale idea pisania wypowiedzi postaci cyrylicą w sytuacji, gdy na 6 osób jedna zna rosyjski, jest jak dla mnie - delikatnie to ujmując - chybiony i wcale - moim zupełnie subiektywnym zdaniem, oczywiście - nie buduje klimatu.

Życzę powodzenia w innych sesjach i dzięki za tę.
 
__________________
"Umysł ludzki bardziej jest wszechświatem niż sam wszechświat".
[John Fowles, Mag]
Suarrilk jest offline