Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2010, 22:31   #66
Hesus
 
Hesus's Avatar
 
Reputacja: 1 Hesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnie
A ja mam mieszane uczucia.


1. Zwiększę termin odpisywania na posty do pięciu dni.

Sesja miała być z gruntu dynamiczna. Pamiętasz czasy, kiedy przyspieszałeś wrzucanie posta bo większość już odpowiedziała? Oczywiście ostatnie przygody z serwerem trochę wybiły z klimatu, ale nie widzę przeciwwskazań, żeby wrócić do stanu poprzedniego.

2. Zostanie zasada - jeśli mamy komplet (lub określoną w P.S. liczbę postów) ruszamy dalej

90% postów było fajnym rozwiązaniem.

3. Wprowadzam zasadę - nie odpiszesz w terminie (bez usprawiedliwienia na GG, PW lub innego) zostajesz pominięty w kolejce, zrobisz tak 2 razy, zostaniesz ostrzeżony raną lub czymś takim, zrobisz trzeci - wypadasz z gry. Musimy szanować się wzajemnie.

Trochę tym zabierasz efekt niepewności. Skłaniasz do postawy nie ważne co zrobię skoro wywiązałem się z terminu to jestem "bezpieczny". Nie mówię, że tak będzie ale podświadomie..., kto wie.

4. W P.S. pod postem zawsze określę, czy dany post jest kluczowy (wtedy będę czekał na komplet i obowiązują zasady) czy też "tworzy klimat" - wtedy będzie mniejsza liczba postów do posunięcia akcji do przodu i nie będą obowiązywały konsekwencje związane z niewrzuceniem posta.

Chyba wszyscy jesteśmy tu po to, żeby pisać posty i dawać upust swojej twórczej nutce. Nie wiem po co różnicować. Nie lepiej wciągać w nas w klimat każdym postem? Co do kluczowych, to tak jak do tej pory, możesz po prostu napisać w PS., że czekasz na komplet.

Mam nadzieję, że to zmniejszy "ciśnienie" naszej sesji. Mamy się wszyscy dobrze bawić, ale przez dobrą zabawę rozumiem po pierwsze - "brak ciśnienia na pisanie posta" lecz po drugie szacunek do tych, którzy się angażują i piszą w terminie.

"Ciśnienie" moim zdanie właśnie powstanie po określeniu takich szczegółowych zasad. Do tej pory szło fajnie. po perturbacjach widzę wracamy do klimatu.


PS.Roni. W swoim ostatnim, postcie odniosłeś się werbalnie do "mojego" George'a. Do wymiany zdań mamy stworzonego google docs'a Takie pisanie post factum nie daje możliwości ewentualnej odpowiedzi. Żeby była jasność, nie mówię o tym co napisałeś tylko kiedy.
 
__________________
Nikt nie jest nieśmiertelny.ODWAGI!
Hesus jest offline