Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2010, 22:47   #67
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Oki - Hesus jako pierwszy podjął dyskusje więc odnoszę się do jego uwag:

1. Dynamika nie jest zakłócona - zakładam, ze jak ktoś może szybciej, to nie odkłada pisania posta na sam koniec tylko pisze, kiedy może i ma czas - w DOMYŚLE - jak najszybciej, by inni nie czekali. To nie zmniejszy dynamiki sesji - nic a nic.

2. 90% to dobry pomysł - ale proponuję zasadę n-1 czyli puszczam sesję bez czekania na OSTATNIEGO spóźnialskiego, o ile nie napisze mi na GG lub PW o której mniej więcej wrzuci ten spóźniony post.

3. To nie do końca tak. Nie do końca to miałem na myśli. Jeśli nie masz czasu na grę to z niej wypadasz. Te zasady, mimo że sztywne miały być tylko pokazaniem, jak będę podchodził do postów. Jeśli ktoś zrobi post na "odwal się", bez klimatu, lub podejmie się głupiej akcji - ma taką samą szansę na zejście jak by posta nie wrzucił.

4. Tutaj nie mogę się nie zgodzić. Hesus ma rację. KAŻDY post jest równie ważny. Gramy dla pisania i klimatu. Zasada podawania że czekam na KOMPLET jest bardzo dobra. Kupuje to.

I na koniec:

Kiedyś pisałem, że kolejność pisania postów traktuję jako swoistego rodzaju INICJATYWĘ. jednym słowem - ten kto napisze post, już zadziałał a kolejny piszący POWINIEN się do tego działania ustosunkować.
Proszę by późniejsze posty graczy nie wymuszały edycji wcześniej napisanych postów.
Chcesz działać jako pierwszy - wrzucasz post jako pierwszy. Nie dałeś rady - przeczytaj, co piszą inni i nie zmieniaj tego, co już się dzieje.

To tyle.

Wzorem Hesusa zachęcam Was do opinii na temat sesji i samej gry. pamiętajcie, ze to moja pierwsza sesja na forum. Uczymy się wzajemnie i tyle.
 
Armiel jest offline