Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2010, 23:13   #68
Hesus
 
Hesus's Avatar
 
Reputacja: 1 Hesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnie
1. Dynamika nie jest zakłócona - zakładam, ze jak ktoś może szybciej, to nie odkłada pisania posta na sam koniec tylko pisze, kiedy może i ma czas - w DOMYŚLE - jak najszybciej, by inni nie czekali. To nie zmniejszy dynamiki sesji - nic a nic.
To niestety muszę Cię zmartwić, błędnie zakładasz, wiem z doświadczenia, ale dobrze by było gdyby ktoś jeszcze potwierdził lub zaprzeczył.:P.Oczywista nie zawsze, ale i tak bywa. Mogę się mylić, ale mam wrażenie, że to jest akurat kluczowe.


3. To nie do końca tak. Nie do końca to miałem na myśli. Jeśli nie masz czasu na grę to z niej wypadasz. Te zasady, mimo że sztywne miały być tylko pokazaniem, jak będę podchodził do postów. Jeśli ktoś zrobi post na "odwal się", bez klimatu, lub podejmie się głupiej akcji - ma taką samą szansę na zejście jak by posta nie wrzucił.
Jasne. Przyczepię się tylko do tego:
czemu tylko z braku czasu, brak ochoty też może zaistnieć po prostu
czemu głupią, a heroiczną samobójczą to już nie?
 
__________________
Nikt nie jest nieśmiertelny.ODWAGI!
Hesus jest offline