Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2010, 17:00   #16
-Coen
 
-Coen's Avatar
 
Reputacja: 1 -Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś-Coen ma w sobie coś
Co do wyglądu zewnętrznego to pozbyłem się problemu opisywania, bo mój avatar na sesji jest dość czytelny i tak właśnie moja postać wygląda. Poza tym co widać na obrazku, Ozzy jest średniego wzrostu nabitym mężczyzną o dużych, mocnych dłoniach i ramionach. W jego postawie i sposobie poruszania można wychwycić wojskowe nawyki.

Przez ramię ma przerzucony karabin szturmowy, który wygląda prawie jak zabawka, gdyż na pierwszy rzut oka wydaje się być zrobiony z plastyku. Oczywiście jeśli ktoś jest rozeznany w kwestiach uzbrojenia doskonale wie, że jest to G36K z podczepionym granatnikiem, a sposób w jaki broń trzyma przy ciele umożliwia błyskawiczne jej użycie. Ale jak wspominałem są to informacje dla bojowej części graczy.

Ubrany zazwyczaj w ciemne, brudne kolory, nieprzemakalną kurtkę oraz ciężkie skórzane buty. Zawsze stara się pamiętać o plecaku w którym nosi wiele przydatnych rzeczy.

[MG - jak dla mnie nie musisz się męczyć z rysowaniem mapki. Wiem jakie to może być upierdliwe. Jak dla mnie wystarczy że postacie będą wiedzieć o co chodzi.]
 
__________________
My obeah http://lastinn.info/members/karenira.html
-Coen jest offline