Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2010, 20:47   #44
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Chciałbym poznać jakie są wasze plany i kolejne działania:
- czy ruszacie zgodnie ze wcześniejszym planem i poleceniem Azariasza w stronę Wilczych Wzgórz?
- czy w związku z wieściami jakie przekazał Aron ruszacie bezpośrednio w kierunku siedziby Familii?
Pozostają też kwestie które poruszył Behemot:
- Tajemnicza kostka
Nie wiem, czy Behemot przekazał reszcie z czym wiąże się niezniszczenie tajemniczej kostki od razu, powtórzę więc to samo co odpowiedziałem mu na PW.

Jakub oczywiście może zbadać dokładniej urządzenie, jeżeli tylko będzie miał więcej czasu.
To co powiedział, wywnioskował tylko na podstawie znaków okultystycznych jakimi pokryte jest urządzenie.
Urządzenie nie musi mieć więzi z właścicielem, a jedynie z robotem szpiegującym, tak z resztą zasugerował Jakub.
Popsuć urządzenie nie niszcząc go całkowicie też można, ale też potrzeba na to czasu i spokoju. A warunki wędrującej karawany raczej temu nie służą. Nie wiadomo ile czasu zajmie badania i unieszkodliwienie urządzenie i nie wiadomo, czy ten czas nie wystarczy na to aby główne urządzenie szpiegujące nie zlokalizowało was na nowo i nie podjęło swojej misji.
Jakub nic nie mówił o tym, że nadajnik może zawierać jakąś pułapkę. Glify na powierzchni urządzenie na to nie wskazują, ale to nie wyklucza tego, że nadajnik może być np. bombą. Wszak nikt nie pisze wielkimi literami na pułapce, że to pułapka.

Jeżeli niszczycie urządzenie to kiedy? Jeszcze w nocy, czy już o świcie?
Jeżeli nie to gdzie się ono znajduje? Albo gdzie Jakub pracuje nad nim?

- Abdul? Co z tym biednym człowiekiem oskarżonym o splugawienie? Czy dajecie mu spokój, czy zgodnie z wielokrotnie powtarzanymi sugestiami Wiedźmiarza macie zamiar rozprawić się z nim?

- Czy wysyłacie wici do Elizjum?

Nie chodzi mi przy tym o wasze opinie, tylko o jednogłośną decyzję posłów.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline