Wątek: Ulubiony Klan
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2006, 11:21   #31
neksus
 
Reputacja: 1 neksus ma wyłączoną reputację
Cóż Pariasi, ponieważ to jedyna grupa nie uwikłana w żadną politykę i nie stworzona na zasadzie sztucznego podziału i przydziału.
Natomiast co do wypowiedzi Nassaira... wiesz, nie każdy ma dostęp do podręczników anglojęzycznych i nie każdy zna język na odpowiednim poziomie. Więc jesli prowadzimy dyskusję, to rozmawiajmy o tym co jest dostępne w naszym kraju i dla w miarę każdego. Że już nie wspomnę, że w podręcznikach, które nie wyszły po polsku (a nawet tych co wyszły) w co jednym jest napisane coś innego i przeczącego innym. Ciekawa taktyka dezinformacji czytelnika i nabijania sobie kabzy na wydawaniu coraz to nowych rewelacji, po czym jak już zapanuje taki chaos, że nikt nie wie o co w tym wszystkim chodzi... wydamy nową edycję zaczynając od zera. Znowu będzie można płodzić dodatki i zarabiać pieniądze na coraz to nowszych rewelacjach. A 90% z nich jedynie komplikuje wszystko oraz wprowadza totalną dezinformację i w ogóle jest do niczego nie potrzebna. Przedstawienie takich informacji może być ciekawostką, ale nie jest obligujące do czegokolwiek. Jak już wspomniałem większość informacji we wszystkich clanbookach to śmieci. W ogóle szkoda tego czytać, ot przejrzeć, wykorzystać co ciekawsze a resztę... do kosza. Mam chyba wszystkie podręczniki do Wampira i Wilkołaka i sporo innych do wod'a, wiec wiem co piszę (żeby nie było, że piszę choć nie czytałem albo o czymś o czym nie mam pojecia).
 
__________________
"Sama wiedza, nie oznacza mądrości. Trzeba jeszcze umieć z niej korzystać."
neksus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem