Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2010, 17:03   #16
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Osoby, które nadesłały już karty postaci:

- Mortiss
- Ajas
- Bronthion
- cohen
- elthian
- Mike
- Gantolandon
- Szu
- Icarius


Sporo jak widać. Nie był by to może rekord pod względem ilości Graczy prowadzonych przeze mnie w jednej sesji, ale i tak moim zdaniem jest to nadmiar. Ale jak się nie da zweryfikować, to życie zweryfikuje.

Na wstępie podam jeszcze kilka informacji, może się kto zniechęci. Wielu z Was zrobiło postacie jedynie fabularnie, inni na bazie DnD, jeszcze inni na Bissel d20. Wszystkie mój kolega malahaj przekonwertował na Bissel d20. Pod reżimem tej mechaniki będzimy wszystko rozgrywać w tej sesji a nadto, o ile uda nam się nad tym zapanować, zrobimy pełne archiwum mechaniczne sesji, by każdy z Was mógł sobie rzecz ocenić indywidualnie. Ale to po sesji. Plus jest taki, że zobaczymy od podszewki funkcjonalność Bissel d20, czyli rzecz przetestujemy. Minus taki, że inni Gracze poznać mogą wartości liczbowe Waszych atrybutów i umiejętności. Coś za coś. Zaznaczam od razu, że do sesji wezmę tylko tych, którzy na ów eksperyment się zgodzą.

Zgódźcie się, proszę.

Sesję rozpocznę w niedzielę wieczorem, choć w zasadzie mam już niemal pełną gotowość. Prowadził będę wspólnie z malahajem z którym prowadziłem już kilkukrotnie i się udawało. Dla czego nie miało by się udać i tym razem.

Jeśli ktoś zainteresowany wciąż dołączeniem, zapraszam jeszcze na GG, bo w zasadzie listy Graczy jeszcze nie podałem i nie zamknąłem ostatecznie.

Pozdrawiam
Bielon "Bielon" Bielon
.

Pozdrawiam
B
 
Bielon jest offline