Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2010, 21:34   #10
majk
 
majk's Avatar
 
Reputacja: 1 majk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodze
Witam wszystkich kolegów/żanki(?) i MG. Z góry przepraszam za swoją absencję zarówno w topicu sesji jak i komentarzy. Jestem po wymianie PW z Kawairashii, było dość ostro, ale mam nadzieję, że konstruktywnie i nie pożegnamy się przez to. Obiecuję jeszcze dziś, a raczej do jutra, odpowiedzieć w temacie sesji tak by nie blokować Fallenhuman'a (za co również wielkie SORRY).
Taki mały komentarz: Bardzo podoba mi się sesja, cieszę się, że się zgłosiłem. Kawa świetnie operuje dwuznacznością, pozorami, niedomówieniami i tajemnicą, a wy widzę świetnie się w ten klimat wbijacie.

Jeśli ktoś "coś": GG 1425552, @ wlk089@gmail.com

@Baczy
Możesz mi podać wykonawcę i tytuł piosenki z pierwszego posta? O ile niejedną taką popełnił/li to JA CHCĘ, więcej!
 

Ostatnio edytowane przez majk : 23-04-2010 o 22:11. Powód: pytanie
majk jest offline