Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2010, 13:26   #12
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Exclamation

Nie ma żadnego problemu czy kosy. Najważniejsze że Majk, żyje i nic mu nie jest. Napisałam to w poście do niego, zamieszczę i tutaj;

"Przyznaje iż popełniłam błąd spodziewając się zamieszczania dwóch upków tygodniowo, dobrze że naprostowałeś mnie w tej kwestii. Ostatecznie cała sprawa dotyczyła terminu jednego tygodnia."

Nikt nie ucierpiał, więc wszystko gra. Czasem wydaje się zbyt surowa i jak również zamieściłam w poście do Majk'a;

"Najzwyczajniej martwię się o graczy, tak tych odpisujących którzy oczekują reakcji od MG jak i tych nieodpisujących. Może i wiadomości pisane nie odwzorowują w pełni nastawienie nadawcy do adresata, jednak mam nadzieję iż nie potraktujesz mojej obecnej i wszystkich przyszłych wiadomości -broń Boże- w formie groźby. Wiedz iż nie miałam złych intencji. Jeśli obraziłam cię swoją nachalną opiekuńczością, oficjalnie przepraszam i jeśli sobie tego życzysz możemy przedyskutować moje nastawienie w komentarzach. "

Nie jestem typem osoby która popiera jakąkolwiek formę grożenia, zastraszania. Fakt iż jedyne emoty których mam skłonność używać, to kocia mordka lub uchachane oczka ^^, nie oznacza iż ich brak sugeruje groźne nastawienie. To wszystko co do obecnej sytuacji.

Wszyscy:
W opisie zaadresowanym do Kowalskiego w ostatnim upku mogliście dopatrzyć się takiej oto linijki.

(+/-/-) Iskra

Czy odpowiada wam publiczne zamieszczanie poziomowania umiejętności/talentów/broni/przedmiotów. Czy tak jak w przypadku Big Up. dowiadywać się o tym prywatnie poprzez funkcje ukryj?
 
Kawairashii jest offline