Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2010, 18:43   #15
majk
 
majk's Avatar
 
Reputacja: 1 majk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodze
Nie trzeba tego tematu poruszać, tym bardziej w komentarzach, dogadaliśmy się przez PW i mam nadzieję sytuacja się nie powtórzy (dla postronnych- spięcie wynikło raczej z mojej winy, Kawa feralnie dobierając słowa wzburzyła moje nadwyrężone już emocje co teraz wyraźnie widzę i za co jeszcze raz sorki).

Zaś co do jawności levelowania- powiem szczerze, że medal ma dwie strony co opisali Gnomer i Baczy. Dla mnie jest to w gestii MG i ew. reszty graczy gdyż "mi to ryba". Za to mam inne pytanie z tym związane: Ów notka o levelowaniu pojawiła się gdy postać dotknęła "obiektu"(?) Czy to znaczy, że ci którzy nie mieli z nim kontaktu nie mają swoich mocy?
 
majk jest offline