Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2010, 17:21   #10
Gildean
 
Gildean's Avatar
 
Reputacja: 1 Gildean wkrótce będzie znanyGildean wkrótce będzie znanyGildean wkrótce będzie znanyGildean wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Hesus Zobacz post
Witam
Kilka pytań.
Którą wersję podręcznika uznajesz do tej sesji.
Czy sam będziesz i wymagasz postów językiem "archaicznym"? Pytam, bo osobiście nie chcę silić się na taką formę wypowiedzi. Po prostu w moim wydaniu będzie to pewnie trochę karykaturalne.
Nie, żebym zamierzał, ale co z Trimereami, jak wygląda ich, chyba trudna wtedy, sytuacja polityczna.
I, to też niekoniecznie w moim wydaniu, dopuszczasz wydanie punktów na pozycję pokolenie?
Ja osobiście posiadam pierwszą wersję podręcznika i według niej będę prowadzić, a szczerze mówiąc jest to jedyna wersja podręcznika jaką miałem/ znam / widziałem. Jeżeli masz inną to napisz na gg, jakoś temu zaradzimy. Nie wymagam postów stylizowanych na epokę, ani żadnych archaizmów, a sam będę je stosował od czasu do czasu, w delikatnej formie, w miejscach w których pomogłyby budować odpowiedni klimat.
Jak najbardziej dopuszczam wydanie punktów na pokolenie, a start z XI można traktować jako darmową kropkę. Maksymalnie można dokropkować do VIII pokolenia. Sytuacja klanu Tremere na świecie jest taka jak opisuje to podręcznik. W Bernie zaś, nie prowadzą oni żadnej polityki, nie ma tam też przedstawicieli tego klanu. Miasto jest zbyt odległe od głównych miejsc wpływów Tremerów i zbyt mało istotne na mapie świata, by angażowali się w jego politykę.

Nie mam nic przeciwko korzystaniu z jakichkolwiek dodatków.
Pozdrawiam.
 

Ostatnio edytowane przez Gildean : 25-04-2010 o 17:38.
Gildean jest offline