Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2010, 17:44   #18
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Miałam dziś sporo pracy, jestem śpiąca i raczej nie zdołam wydusić z siebie sporo. Jutro będę mieć więcej czasu, zatem we wtorkowe popołudnie powinien pokazać się następny upek. Jeśli wszystko dobrze pójdzie to najdalej do, za dwa upki, wchodzimy w nowy chapter; "Every Journey has it's Beginning" Muszę przygotować coś epickiego.

Trzymajcie kciuki.
<3

EDIT:

Uff no i się udało. Mam nadzieje że nie brzmi źle. Aby nie zaburzać ustalonego temirnu odpisów, nie musicie postować na ten weekend. Następny update pojawi się 9 Maja, więc zamiast trzech dni na odpis macie ich dziesięć. Po 9 Maja, wrócimy do ustalonego terminu odpisu, czyli jeden na tydzień. Jeśli pojawią się jakieś problemy, pomysły bądź sugestie słać śmiało tak na PW jak i zamieszczać w temacie.

Całuski, Kawa <3
 

Ostatnio edytowane przez Kawairashii : 29-04-2010 o 11:13. Powód: Poszedł Upek!
Kawairashii jest offline