Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2010, 10:18   #12
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Kolego grałem z moją starą ekipą (jestem z Piły, Wielkopolska) w piwniczce kolegi i powiem Ci, że polecam część wystroju jaki my tam mieliśmy. Najbardziej godny polecenia jest spory pieniek na środku (na którym można rzucać kostkami) z wbitą weń siekierą i wymalowanym pentagramem. Siekiera była lekko wysmarowana olejną (czerwoną), ale nie wiem czy na dłuższą metę to zda egzamin. Wstawił bym zdjęcie, ale juz tam nie gramy, bo kolega się przeprowadził i mamy inny miejsce. Od siebie polecam mroczny klimat (malunki typowo kultystyczne, jakieś duże pajęczyny, pare nieregularnej wielkości pułki na świeczki). Całość powinna być bardzo mroczna, aby gracze nie zapominali o wątku mroku i chaosu cały czas przewijającym się w Starym Świecie - nawet Altdorf pomimo, iż jest stolicą monumentalnego Imperium nie jest uwolniony od tej nutki zgnilizny i mordu. Nie może to być napewno jasne pomieszczenie. Z swego doświadczenia wiem, że MG powinien siedzieć na czymś innym niźli gracze oraz najlepiej naprzeciw do nich. Jak coś zdecydujesz powiedz jak wyszło, ale najlepiej abyś miał jakiegoś znajomego co dobrze maluje pędzlem małe i skomplikowane elementy (fajnie by to mogło wyjść) takie jak jakieś runy/znaki (może być coś na wzór Gotyku) Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem. Pozdrawiam i czekam na to co żeś zrobił
 
Lechu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem