Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2010, 14:26   #198
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r
 
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r's Avatar
 
Reputacja: 1 c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetny
Na wstępie chciałby Was przeprosić, że musieliście tak długo czekać na mój post. Niestety jeśli idzie o moje tempo odpisywania w najbliższym czasie to nie mam dobrych wieści. Może być i tak, że z przyczyn osobistych będę zmuszony zakończyć sesję (to się wyjaśni do końca przyszłego tygodnia). Jeśli chodzi o dialog w tej kolejce to dokument dla Kerma i Hellian znajdziecie tutaj. Poniżej opis kolejnego BN'a.

1. Helmut Ropke


Helmut Ropke jest wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną w wieku około 40 lat. Jego skóra ma ciemną karnację rzadko spotykaną u mieszkańców Imperium. Ubrany jest w brązowe spodnie, kamizelkę tego samego koloru i białą koszulę. Na plecy zarzuca szary płaszcz. Ma twarz o wyrazistych rysach, orli nos i piwne oczy. Nosi starannie przystrzyżone wąsy i brodę. Kruczoczarne włosy spina w krótki warkocz. Przez jego czoło przebiega w poprzek niewielka blizna.
 
__________________
That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die.
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest offline