Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2010, 00:39   #30
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Przepraszam, na kilka dni miałem utrudniony dostęp. Padł twardziel na stacjonarnym kompie, a nie licząc go, mój lapek jest jedynym kompem dostępnym w domu... chyba nie muszę mówić, co to oznacza?

Posta popychającego akcję do przodu dam jutro, o nic się nie martwcie, planuję scenkę u Barona i przedstawienia kilku domowników Ostro będzie

A co do zabijania się- póki co nikt się jeszcze nie zabił, a mi taka sytuacja, jaka ma miejsce w sesji nie przeszkadza szczególnie Postaci są różne, różni są gracze, każdy chce od sesji czegoś innego i każdy ma też inną koncepcję dobrego odgrywania, więc siłą rzeczy postaci się mordują, nawet jeśli gracze się lubią Nie martwcie się, ja to przerabiam swoimi BG na każdej sesji

EDIT:
- Post już jest Jutro postaram się dodać obrazek, obecny ciut za duży
- Usunąłem to nieszczęsne okienko z panelu sesji
- Slann, jak znajdziesz jakiś nowy avek (stary jest skasowany) to mogę Ci go umieścić w panelu
- Możecie odegrać jakieś wcześniejsze rozmowy z biesiadnikami na GG ze mną Jeśli chcecie, oczywiście

EDIT2:

Nie opisałem dokładnie, kto jest gdzie, chciałem Wam dać troszkę swobody, teraz jednak widzę, że mapka by się przydała, więc...

Na górze stołu siedzi Baron, po jego lewej stronie:
Veth
Vincent
Drowka (zawsze mi się imię myli, sorki Ryld )
Trójka naszych Amnijczyków
Dodoria

Po prawej stronie:
Sangwinius
Anathria (jak ja mogłem takie imię wymyślić?! )
Nienna
Mika
Elizabeth (siedzi tak, że ma na oku szlachciców i Dodorię )

Zasadniczo, ktoś się może zamienić miejscami itp, było by to jednak niegrzeczne ze strony Vetha i Sangiwniusa, ale, gdyby któryś z panów chciał usiąść bliżej Elizy...

Mam też nadzieję, ze nikt się nie nudzi? Wiem, ze parę postaci w poście pominąłem, ale zasadniczo i tak wszystko sprowadza się teraz do dialogu, możecie też odegrać z sobą/ ze mną jakieś luźniejsze pogawędki podczas posiłku, więc mam nadzieję, że nikomu nudzić się nie będzie
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 02-05-2010 o 14:27.
Kaworu jest offline