Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2010, 23:08   #31
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Witajcie starzy i nowi znajomi

Kilka spraw organizacyjnych z mojej strony na początek.
1. Będę pewnie odpisywał wam na weekendy. W dni powszednie kontakt ze mną jest utrudniony i sporadyczny, po 21. Taka praca. Posty uzgadniam z Bielonem i w razie czego on tu jest pierwszy po Bogu. Ja tylko drugi
2. Chwilowo (myślę, że do następnego weekendu, mniej więcej) jestem pozbawiony GG/tlenu itp., wiec poproszę rzuty, o których wspominał Bielon na PW. Do niedzieli wieczór (definicja: wieczór mojego czasu zaczyna się od godziny 21 ) chce pisać, więc do tego czasu, w miarę możliwości. Podobnie jak posty. Ze względu na powyższe, na razie kontakt ze mną wszelaki, również tylko PW/meil.
3. Khadgar poproszę o kartę na PW/meila (malahaj@o2.pl) bo twojej jeszcze nie mam.


Cytat:
Napisał Bielon
Później, pewnie w niedziele, pisze zły malahaj.

Nie spodoba Wam się.
Wypraszam sobie! Zwyczajnie Bielon chciałby być ciągle tym Rzeźnikiem, ale stary już jest i serce mu zmiękło, więc jak trza kogoś ubić, to mnie woła :P

Żart, żart, coby nie było. Czerstwy trochę, ale nie mogłem się powstrzymać.

p
m
 
__________________
naturalne jak telekineza.

Ostatnio edytowane przez malahaj : 02-05-2010 o 00:22. Powód: literówka
malahaj jest offline