Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2010, 17:53   #33
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Cytat:
Czemu zakładać, że projekt umarł?
Bo kto umarł, ten nie żyje...
To po prostu siła mojej dedukcji.
Skoro wszystkie tematy są martwe od jakiegoś czasu, a zgłoszenia dziesiątek graczy w tym temacie pozostają bez odzewu od dłuższego czasu, to wniosek nasuwa się tylko jeden... Dodatkowo wydaje mi się, że Woltron, ostatni koordynator, pisał gdzieś, że projekt upadł, ale nie wiem, gdzie (i czy w ogóle) to może być, więc nie będę podawał tego jako argument.

Cytat:
W sumie idea jest chwalebna i wciąż warta kontynuowania.
Ja też tak sądzę, po to napisałem tę wiadomość. Żeby ktoś zareagował, tak jak Ty to zrobiłeś. Może jakoś uda się to wszystko ożywić, a ja sam czuję się niegodzien podejmowania takiej próby w pojedynkę. Tylko czy znajdą się Mistrzowie, którzy będą mięli ochotę i czas na pomoc innym?
Szczerze mówiąc, liczyłem po cichu na odzew koordynatora w tej sprawie...

Cytat:
Przynajmniej ja w tym dalej uczestniczę i będę się starał pomagać ewentualnym chętnym, jeśli szukają czegoś co mogę im zaoferować.
Wybacz, ale to mnie rozśmieszyło. Może dlatego, że nie ma w tym dziale tematu, w którym widać byłoby jak "szkolisz" kogoś... Doradzasz poprzez PW? Pomagasz jakoś osobom, które wpisują się w tym temacie?
EDIT: (Wzbogacony o komentarz Lilith już się nie śmieję.)

A już tak ogólniej, to czy są jakieś chętne osoby, które chciałyby/są w stanie/czują się na siłach zostać Mistrzami i pomóc innym w kształceniu się? Jeśli tak, niech zgłoszą się w tym temacie. Ja jeszcze dziś roześlę mas-pocztę do wszystkich byłych Mistrzów, żeby dowiedzieć się, jaka jest ich sytuacja.

Mam nadzieję, że moderacja nie ma nic przeciwko, że chwilowo temat służy czemu innemu... Jakby co, przekupimy was paczką paluszków... rybnych...
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.

Ostatnio edytowane przez Baczy : 03-05-2010 o 18:35.
Baczy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem