Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2010, 20:01   #412
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Odpowiedzi:
1. Wszyscy są napromieniowani zapachem, wszyscy się jarzą. Póki co jest tylko 1 efekt uboczny a mianowicie wszyscy macie dostęp do wszystkich swoich umiejętności
2. Było to nagłe oślepienie pisząc posty możecie przyjąć, że wam przeszło
3. Nauczyła się Salartusowego dialektu i to ona rozumie was.
4. Nigdzie nie ma Animy. Co wcale nie oznacza, że Akasza już nie gra, jak w przeciągu tygodnia da mi znać że żyje to pociągnę dalej wątek

Eileen Rewan już gdzieś pisał o tym, że jego ptak nie płonie non stop.
Odpowiedzi jak świeci Argo szukaj u Glypha, który najlepiej wiedzieć będzie jakby chciał aby teraz jego ognik świecił. Jeśli nic nie wymyśli wtedy mogę zabrać głos (no ba, podoba mi się idea posiadania postaci słońca w sesji )

Konkret : macie czas do piątku na posty, proszę o tym pamiętać, wracamy do terminów pon-piątek wy, ja weekend.

PS. Mam już jedno zgłoszenie odnośnie Rosso Angelo i brak czasu aby przeczytać je dokładnie
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline