Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2010, 21:35   #30
Ajas
 
Ajas's Avatar
 
Reputacja: 1 Ajas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Achernar Zobacz post
Niziołek lub Gnom drwal. Poproszę o kapliczki głównych bóstw tych ras w wiosce jeśli można.
Uh mój błąd zapomniałem o tych rasach. Już się poprawiam, gnomy oczywiście Garl Świetlistozłoty a niziołki Yondalla. I zaznaczam ,że te dwie kapliczki znajdowały się w jednym miejscu, gdyż przedstawicieli tych że ras jest tu najmniej .

Veliander
Tak jak już zdążyli mnie wyręczyć inni potwierdzam. Karta 3.5 jak najbardziej, i jak najbardziej w wordzie i mi na PW. Ja tam wybredny nie jestem. Jak ktoś nie ma worda (nie wiem jakim cudem ale zakładam opcję każdą) to może mi nawet podesłać linki do skanów wykonanych ręcznie. Tylko żebym ową kartę otrzymał, póki są miejsca

I oświadczam wszem i wobec, że 8 miejsc wciąż wolnych

Cytat:
Napisał Cluster Zobacz post
Kurcze, rozmawiam sobie z Ajas'em o kampanii, a tu miejsca zaczyna brakować. Zgłaszam się.
Żeby nikt nie pomyślał że ktoś tu ma informacje dodatkowe. Rozmowa o kampanii czyli, pomoc w tworzeniu karty, odpowiedzi na pytania na temat bóstw itp. Wole zapobiegać plotką
 

Ostatnio edytowane przez Ajas : 05-05-2010 o 01:00.
Ajas jest offline