Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2010, 03:59   #6
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Wiem, że mój opis był nieco chaotyczny, wybaczcie to, po prostu napisałem z góry na dół wszystkie cechy jakie moja postać powinna mieć.

Cytat:
KAŻDA postać może kochać zwierzęta, lubić siedzieć po nocy przy ognisku i temu podobne. Podobnie KAŻDA postać może być sprawna, ale niezbyt silna... czy wolna od uzależnień.
Oczywiście, że KAŻDA. Nie zmienia to jednak faktu, że pewne klasy lub zawody mogą mieć do tego większe predyspozycje.

Cytat:
No, no, no. Pierwsze co mi przychodzi na myśl to to, że taka postać nie istnieje
Mi się zdaje, że co byśmy nie wymyślili to zawsze będzie istniała postać odpowiadająca opisowi.

Generalnie chodziło mi o skupienie tego wszystkiego co wypisałem tak, żeby usłyszeć (odczytać) Wasze propozycje, które, co mnie bardzo cieszy, się tutaj pojawiło. Czy człowiek Łowca Chaotyczny Dobry w służbie jakiegoś magnata lub pana ziemskiego (jako myśliwy dostarczający jadło jego pracownikom chociażby) to ciekawa postać? Proszę o wypowiedź tych wyrozumiałych
 
Ra6nar jest offline