Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2010, 08:15   #52
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Ej, ludzie, a skoro obaj są szlachcicami, to może odegrają między sobą jakiś pojedynek honorowy czy coś? W sprawie tego, czyja postać co powiedziała innej postaci głosu nie zabiorę, są różne postaci i różne style gry, jak zauważył Khas

Co do tej toalety, jak pisałem, moja wina, nie pomyślałem o tym ,pisząc posta, potem mi bodajże Marcus zwrócił uwagę na ten fakt, przyznałem mu rację, jak chcecie, możecie zedytować też swoje posty pod tym względem. Nie sądzę, by ta kwestia była na tyle rażąca, byśmy musieli ją tu roztrząsać To tylko drobny szczególik fabularny

Prosiłbym też inne osoby poza Dirą o zabranie głosu w sprawie potencjalnego +18

EDIT: Powiem tyle, odgrywanie odgrywaniem, ale na ja naprawdę mam nadzieję, że wybrałem grupę graczy na tyle rozsądnych, by się nie pozabijać i jakoś dalej grać Myślę jednak, że gdyby sytuacja była naprawdę krytyczna, to moglibyście minimalnie zmienić odgrywanie, tak, by nie było żadnych bitew między postaciami. Chyba, że chcecie zrobić z tego honorowy pojedynek lub zwykłą pijacką bitwę na pięści po pyskach, czego nikt Wam nie broni Nikt wtedy raczej nikogo nie zabije, nie?

Po powrocie ze szkoły jednak przemyślę wszystko dokładniej, wczytam się w karty postaci, historie, posty, pogdybam nad tym i może będzie mnie stać na coś bardziej konkretnego
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 06-05-2010 o 08:19.
Kaworu jest offline