Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2010, 15:42   #6
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
Tak żebyście nie myśleli, że usnąłem z sesją. Tom Atos komunikował mi, że do 9 maja nie będzie miał dostępu do neta. Co za tym idzie nie dodawałem nic - dałem wam czas na dodanie luźnych postów (zapoznanie się - co już dwójka z Was poczyniła).

Od tego weekendu jednak ruszamy z kopyta z sesją! Nie bójcie się dodawać więcej niż jeden post.

Mechanika:

1. System Walki itp. Jeżeli ktoś ma umiejętności specjalne, które mu dają bonus do czegoś to niech to opisuje. Jeśli macie jakieś szóste zmysły, szczęście itp. - mam to na uwadze. Samą walkę rozgrywacie opisowo oczywiście, ale... Rzuty robię Ja. Jak dojdzie do walki, to wyjaśnię w komentarzach szczegóły. Kwestię magii i magicznych przedmiotów rozpatruję indywidualnie z graczem!

2. Pkt Doświadczenia i Boża Łaska:

- PD dostaniecie w połowie sesji i pod jej koniec (o ile jeszcze będziecie żyć..)
Przewidziane są dodatkowe PD w trakcie sesji.

- Boża Łaska - jako w pewnym sensie bohaterowie tego Świata (brudnego) macie Łaskę Bogów nad sobą. Jak się ona przejawia? Zależy od Boga, który zaingeruje w Wasze nędzne żywota. Tak naprawdę Boża Łaska może być zarówno przekleństwem jak i zbawieniem. Ten element zastąpi dla ubarwienia rozgrywki Punkty Przeznaczenia. Każdy z Was moi drodzy startuje z pulą BŁ na "0". Wyjątkiem jest kapłan - on jako jedyny ma "1". Jak wpłynąć na to żeby Ich mieć na + lub na - ? Bardzo proste - wystarczy wkurzyć jakiegoś Ulryka np. i już macie poniżej zera... Żartuję oczywiście. Ich ilość jest zależna od poczynań. Każdemu z Was Bogowie zgotowali jakiś cel w życiu. Im bardziej się będziecie odsuwać od tego, tym bardziej Łaska Bogów będzie maleć. Im będziecie bardziej przychylni, tym bardziej będzie wzrastać. Na razie tyle z informacji na ten temat.

W sumie to na tyle ogłoszeń parafialnych na teraz. Czekam na pytania i wątpliwości odnośnie tego co Wam tu przedstawiłem.
 
DrHyde jest offline