Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2010, 15:03   #17
Petros
 
Reputacja: 1 Petros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodze
Mi brakuje MG, który potrafiłby improwizować i nie robić wszystkiego (czesto w mało logiczny sposób) aby jakiś tam jego plan się spełnił. Brakuje mi MG, który spojrzy na BG jak na coś, co ma imitować ludzi (bądź nieludzi), w ktorych Gracze się wcielają zamiast wymagać od Graczy określenia na pierwszej sesji wszystkiego, czego ich postacie pragną aż do śmierci (a przecież różne czynniki wpływają często na zmianę poglądów/wiary/charakteru/czegoś innego). Brakuje mi MG, który odda klimat i specyfikę danego świata. Brakuje mi MG, który wprowadzi podczas sesji jakichś BN-ów płci żeńskiej (ważnych dla scenariusza i na dłużej niż na chwilę). Ogólnie dużo mi brakuje. :P
 
Petros jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem