Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2006, 11:38   #523
Ribesium
 
Ribesium's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znany
Maureen

W pełnym ekwipunku zbiega na dół. Zastaje przy stoliku tylko Phaere i Fosht'ke zbierające się już do wyjścia. Szybko podchodzi do nich.

- Słuchajcie, nie wiem co się dzieje, ale Anzelma nie ma w pokoju. Nie mam pojęcia, gdzie się podział. Chyba nie wyfrunął przez okno - wygląda na zawiedzioną i zkonsternowaną - Nie wiem, czy wobec tego mamy go szukać, czy iść do świątyni... - zamyśla się - Chyba jednak ruszymy bez niego. Wspominałam mu zresztą rano, że wybieramy się przed podróżą do Sylvana. Może dołączy tam do nas... jeśli nie, to wtedy możemy go szukać lub powiedziewć Samowi, żeby przekazał mu jak się zjawi, iż jesteśmy w drodze do tei'ner i by zaczekał na nasz powrót. Choć mam nadzieję, że nasza wyprawa odbędzie się w komplecie. A teraz nie traćmy już czasu, im szybciej wyjdziemy tym szybciej wrócimy - to mówiąc otwiera drzwi i czeka, aż Fosht'ka i Phaere wyjdą. Heh, czemu chociaż raz nie mogą czegoś zrobić wspólnie, bez fochów, ginięcia gdzieś po drodze czy innych komplikacji ...
 
Ribesium jest offline