Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2010, 23:16   #15
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Ależ tu ruch, oby w sesji był podobny, hehe. A zatem po kolei:

Po pierwsze witam wszystkich i przy okazji życzę dobrej zabawy sobie, wszystkim współgraczom, oraz oczywiście naszemu MG. I to by było właściwie tyle jeśli chodzi o grzeczności z mojej strony. Więcej się nie spodziewajcie xP

Co do +18 to jeżeli Ajas zamierzasz wrzucić jakieś treści odpowiednie tylko dla takiego przedziału wiekowego, no to oczywiście znaczek należałoby umieścić. Mnie osobiście jest to całkowicie obojętne, ale w sumie może należało o tym pomyśleć w czasie rekrutki? Kto wie ilu niepełnoletnich mamy graczy

Cytat:
Napisał Qumi
Ps. To tylko sprawa estetyczna, ale postarajcie się używać portretów postaci młodzieży a nie ludzi po 30 i wyżej
Fakt, postać pteroslawa na młodziana nie wygląda xP (skąd ja znam tego faceta? )

Cytat:
Napisał Ulli
Moja postać jest po trzydziestce
Mnie nie przebiłeś. Moja ma już ponad setkę wiosen na koncie xP
 
Col Frost jest offline