Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2010, 15:04   #123
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Wg mnie - teraz powinien być post Dhagara z opisem sytuacji po wyjściu z herbaciarni a przed świtem - to zostało jeszcze w doc'u...

Potem będzie mój update sytuacyjny (informacje z dnia i zmierzch), a potem nie wiem.


Prawda jest taka, że nie za bardzo wiem jak urlopować postać w takiej sytuacji. Postać jest umówiona na spotkanie i co? Nie przychodzi, pokazując, że ma innych tam gdzie światło nie dochodzi? Reszta z kolei udaje, że nic się nie stało i przechodzi do porządku dziennego nad kolejnym zniknięciem?

Z drugiej strony - przyznaję, że nie mam bladego pojęcia czy forum jest już na docelowej maszynie czy czekają LI jeszcze jakieś przenosiny. Avatary (których kopię mam, a nie mam wszystkich) pouzupełniam jak będę miał pewność, że nie robię tego na darmo...
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 09-05-2010 o 15:06. Powód: int
Aschaar jest offline