Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2010, 20:28   #429
Eileen
 
Reputacja: 1 Eileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputację
Google Docs - dobrze się na tym pracuje, widać kto edytuje w trakcie, widać kto co pisze, mogą 2 osoby w trakcie spokojnie się dialogować jak na czacie, a godzinę później trzecia wrzuci swoje 3 grosze. Do tego zapisywane są poszczególne wersje i widać kto, co i kiedy (dzięki temu uratowała się moja pracownia z programowania ^.^ ).

Jakby co: zgadnijktotojest (at) gmail . com


@Terrapodian - jak zauważyłeś, Spei ma strategię bycia "miłosierną przyjaciółką wszystkich braci Salartus" więc raczej na Lauchela z pazurami skakać nie będzie. Solf... ups, nie... Nagash o ile dobrze pamiętam też mówił bardziej o rywalizacji i bardziej symbolicznym pokazywaniu "kto tu jest silniejszy i bardziej przydatny"...

Z resztą jeśli chcecie, to możecie panowie spokojnie się kłucić, a Spei będzie negocjować pojednanie (na którymś ze starszych postów o jej postawie do Sadeksysy pisałam), albo wyśmieje wasze kłutnie, albo was po prostu zignoruje. Postawa anielicy wybrana będzie najlepszym algorytmem losowym - rzutowaniem damskiego humoru i zachcianki na post ^.^

@edit
Cholera, na śmierć bym zapomniała. Po tej komunii już ledwie kontaktuję
Witaj Rhaimer.
Liczę, że spodoba ci się zabawa w aniołka ^.^

@edit2
Tej nocy na moją współpracę przy dokumencie nie liczcie - w okolicach środy, czwartku będę już w stanie coś napisać (jak mi minie programowanie i algebra)...
 
__________________
Zapomniane słowa, bo nie zapisane wierszem...

Ostatnio edytowane przez Eileen : 09-05-2010 o 21:47.
Eileen jest offline