Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2010, 08:56   #71
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Moi drodzy!
Dzisiaj mija termin postów, a żadnego jeszcze nie widzę, co jest zastanawiające i niepokojące - szczególnie po tym, jak napisałem, że przyspieszamy tempo Nieładnie, nieładnie, szczególnie że był weekend.

Uściślając - w tej kolejce NIE RUSZĘ dalej bez postów następujących graczy:
1. S.W.A.T.
2. Samuraju
3. Ravanesh
Wasze decyzje są kluczowe w tym momencie dla dalszego przebiegu sesji oraz dla losów innych graczy (mimo, że być może tego nie czujecie) więc BEZ NICH nie dam rady pisać dalej.

Również posty od byłyby wskazane, chociaż jeśli nie napiszecie to uznam że:

1. Roni - nadal jesteś półprzytomny i oszołomiony po wydarzeniach z dziwnego światła (ni to jawa, ni to sen) i siedzisz otępiały i bezczynny.

2. katze - stracisz przytomność, lecz ostrzegam, że utrata przytomności w twoim przypadku może być dość brzemienna w skutkach, więc postu nie wrzucasz tylko na swoją odpowiedzialność.

3. Merigold - brak postu uznam za brak jakichkolwiek funkcji motorycznych organizmu spowodowanych "dekompresją" po wyjściu ze światłości. To również może skutkować poważniejszymi konsekwencjami dla innych.

Nie piszą
1. Zaan
2. Hesus
Ze względu na opętanie

Znacie mnie i wiecie, że będę bezwzględnie egzekwował spóźnienia z postami.
W rekrutacji pisałem że oczekuję 2-3 postów na tydzień i Wy się na to zgodziliście. Przeszliśmy na posta co 5 dni i tak jest dobrze, lecz teraz - w tym jednym przypadku - chciałem "dynamiczności" więc na odpowiedź mieliście 3 dni.

To tyle.
Czekam na posty.

EDIT: Zważywszy na problemy techniczne z LI przedłużam termin nadsyłania postów do jutra (tj. 12.05) do godziny 20.00.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 11-05-2010 o 07:26.
Armiel jest offline