Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2010, 11:47   #124
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Nie wiem co zrobisz MG, ale moge jedynie powiedziec, ze moja postac bedzie zadawala podobne pytania 'japoncowi', po prostu nie wierzy, ze 'japoniec' portretowal zabojce w herbaciarni, tam wszystkich zdominowano a tylko 'japonca' nie. To sie nie trzyma kupy. Czyli moja postac bedzie grzecznie pytac gdzie namalowal portret, zapyta sie o charakterystyczne cechy zabojcy, czas oraz takie detale jak czas, miejsce, kto byl obecny (inni swiadkowie). Pytania zadaje podobne, gdyz jesli ktos sklamie to to wyjdzie na jaw, odpowiedzi niezgodne sa zafalszowane, prosta metodyka.

Pozdrawiam
Manji
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline