Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2010, 00:58   #717
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Dzięki, dane odzyskane
Teraz jeszcze przywrócę ostatnie z moich ogłoszeń parafialnych

Ogłoszenia parafialne:

1. Tura potrwa do soboty godziny 24.00

2. Przepraszam za opóźnienie, ale ostatnio w miejscu aktualnego pobytu szalały burze, przez co byłem odcięty od internetu
Oczywiście nie przez cały czas, ale miałem takie "szczęście", że jak wchodziłem to musiałem zejść lub byłem odcięty siłą.
Dlatego też dzisiaj nie mam zamiaru czekać do wieczora

3. Dialogi oczywiście na gg.

4. To, co ustalimy, zamieścicie w swoich postach.

5. Mnie można złapać przeważnie wieczorami.

6. Final countdown trwa Możliwe, że to wasz ostatni post

7. Być może poraz ostatni: Powodzenia


Panie i Panowie!
Udało się!

Po dwóch latach, pięciu miesiącach i szesnastu dniach, Serce Nocy dobiegło do końca!

Dziękuję wszystkim wytrwałym graczom za to, że przemęczyli się ze mną do końca.
Szczególne podziękowania dla Zaka, który wytrzymał od samego początku, do samego końca bez przerwy.

Oczywiście nie umniejsza to wszystkim graczom, z którymi bardzo dobrze mi się pracowało.

Pomimo pseudo klątwy rzuconej na mnie i tą sesję przez naszego szanownego cyrkowca, Bronthiona, właśnie ona dobiegła do, ustalonego przed rozpoczęciem, końca.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyli (w kolejności alfabetycznej):
-Gettor
-Midnight
-Wojto
-Zak

Pozostali gracze, którzy zapisali się bardziej niż inni (nie wymienieni przed chwilą) w Sercu Nocy są:
-Blacker
-Nami
-Panda

Chociaż muszę przyznać, iż bardzo przyjemnie współpracowało mi się z większością graczy.
Największym wyjątkiem był Bronthion.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za współpracę i mam nadzieję, że spotkamy się w innych sesjach, niezależnie czy będzie ona moja czy kogoś innego

Proszę Obsługę, by zamknęła sesję - Serce Nocy i przeniosła ją do Archiwum.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline