Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2010, 01:54   #1
Ajas
 
Ajas's Avatar
 
Reputacja: 1 Ajas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie coś
Komentarze [D&D 3.5] Złodziejski Fach

Witam was

Jeszcze raz gratuluję dostania się do sesji i mam nadzieje, że będziemy się dobrze bawić.

Pierw kilka spraw organizacyjnych.
Dialogi piszemy kursywą i od myślnika o tak: - Hej co tam
Imiona pogrubiane o tak: Michał
Myśli w cudzysłowie i kursywą o tak : "O cholera"
Częstotliwość pisania: Post na 1-2 dni o jakiś zmianach będę informował na bieżącą, po każdym moim poście postaram się dawać wam w komentarzach limit czasu na odpis z dokładną datą kiedy pojawi się mój kolejny post. Rozumiem wypadki losowe i czasem zdarzy się, że nie wyrobicie się z postem, spoko rozumiem to, tylko dajcie mi jakiś znak, że nie będzie waszej odpowiedzi

Grafiki, muzyka itp w postach jak najbardziej tylko byle by trzymać klimat.

Co do rzutów ufam wam i sami sobie turlajcie, a jak to przedstawić w sesji? Powiedzmy że chcecie przekraść się koło strażnika, czyli piszecie post o tym że próbujecie się przekraść, a gdy skończycie posta pod nim małymi literkami piszecie, jakiej umiejętności używacie i wynik rzutu z podliczonymi wszystkimi modyfikatorami itp. Np : Ciche poruszanie:16 ( 13 kostka + 3 z umiejętności)

Przy wkraczaniu na nowe lokacje ( pokoje etc.) w komentarzach będę zamieszczał wszystkie modyfikatory okolicznościowe do testów umiejętności. Takie jak np " Jest ciemno + 2 do ukrywania - 2 zauważanie" itp.

Mapki zamieszczać będę też w komentarzach.

Na koniec każdej roboty w komentarzach będzie krótkie podsumowanie, ile łupów na ile możliwych zgarnęliście itp.

Starajmy w pisaniu zachować ortografię i interpunkcję, każdemu mogą się zdarzyć literówki czy coś ale pilnujmy tego

Jeżeli czegoś nie jesteście pewnie śmiało tutaj pytać.

Chyba tyle jeżeli o czymś zapomniałem pytajcie

Wstawcie awatary a w pierwszym poście opiszcie swój wygląd. ( o tym że piszemy w 3 osobie nie muszę chyba wspominać ?)

Pozdrawiam Ajas.

Z powodu problemów pierwszego posta będę musiał napisać jeszcze raz. Powstanie on najpewniej jutro. Wtedy też dam mapę etc.
 

Ostatnio edytowane przez Ajas : 23-08-2010 o 18:56.
Ajas jest offline