Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2010, 02:36   #1
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
[Archiwum] Konkurs "Cztery pory roku z historią - lato"

Pomyślałem, że w ramach ratowania danych z forum uratuję i konkurs historyczny

Skopiuję tutaj więc treść pierwszego posta Adra wraz z zasadami zabawy, oraz "najaktualniejszy" wynik jaki udało mi się znaleźć.






Witam wszystkich w nowej letniej odsłonie konkursu




Konkurs będzie trwał przez okres lata, a zakończy się 23 września.

Zasady konkursu pozostają z poprzedniej edycji - tak jak to ujął Kerm:

Pytania powinny dotyczyć szeroko rozumianej historii, sztuki, kultury itd. i, co jest dodatkowym, acz oczywistym utrudnieniem, powinny być w jakiś sposób związane były z latem.

Na udzielenie prawidłowej odpowiedzi jest 48 godzin, następne próby tej samej osoby mogą być podjęte po udzieleniu podpowiedzi.

Tyle samo czasu na zadanie kolejnego pytania ma też osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi.

Proszę nie wymigiwać się od zadawania pytania, bo w takich przypadkach konkurs zamiera. Może trzeba wymyślić jakąś karę za blokowanie konkursu?? Punkt ujemny albo coś podobnego??

Ranking by Kerm:

Minty - 4 pkt
Kerm - 4 pkt
Gettor - 3 pkt
Adr - 1 pkt
Pytanie zadaje Minty.

Jeśli ktoś ma aktualniejsze wyniki konkursu to niech da mi znać - poprawię
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 23-08-2010 o 12:26.
Gettor jest offline