Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2006, 14:35   #14
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Juz przygotowałem kolejne wycinki Twoich wypowiedzi, aby ułozyć długią ripostę, jednak zadałem sobie pytanie: "po co to komu?" Ty jesteś zwolennikiem PO i zdecydowanym przeciwnikiem PiS-u, ja natomiast odwrotnie, z pewnością nic tego nie zmieni w najbliższym czasie, a na pewno nie nasze wzajemne kłótnie. Dlatego też postanowiłem, iż zakończę tą wymianę zdań, gdyż do niczego ona nie prowadzi, a może spowodować jedynie konflikty i waśnie. Nie zmienia to faktu, iż z przyjemnością chciałbym rozmawiać o polityce. Jednakże aby ukazać administracji, iż potrafimy swobodnie, kulturalnie dyskutować na tak drażliwe tematy, proponuję rozważać dane problemy, a nie idee, czy ukazywać dlaczego jedna partia jest gorsza od drugiej.
Totez aby rozpocząć prawdziwą debatę na wysokim poziomie pragnę pochwycić hasło: GOSPODARKA
Co sądzicie o obecnej gospodarce w Polsce i na świecie, jaka powinna być, jakie sa błędy i problemy związane z tą gałęzia życia obywateli?
Czekam na wasze komentarze, jednak gorąco apeluje o to, aby atakować tylko problem, a nie osoby, czy konkretne frakcje. To samo dotyczy się argumentów, przedstawiajcie wasze opinie, a nie opinie partii z którymi się utożsamiacie.

Pozdrawiam i czekam na wasze wypowiedzi


PS. Mam nadzieję, iz miło zaskoczyłem administracje, szczególnie po moich wcześniejszych postach na tle ideologicznym, które poczęści spowodowały zakaz pojawiania się tematów o tematyce politycznej 8) 8) 8)
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline