Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2010, 16:44   #1
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
[Grand Theft Auto] Dzieci Polaka - komentarze

Witajcie drodzy gracze po raz drugi. Udało mi się odzyskać sporą część postów, zaryzykuję nawet stwierdzenie, że wszystkie poza swoim (ostatnim mianowicie). Na szczęście jeszcze coś kojarzę, więc będę mógł go w najbliższym czasie napisać odnowa. Zanim jednak to zrobię trzeba by w ogóle założyć sesję raz jeszcze i powrzucać nasze posty. Myślę, że się ze mną zgodzicie iż najlepiej będzie jeżeli każdy wrzuci swojego w odpowiedniej kolejności. Zanim wrzucę kolejkę do tego tematu i porozsyłam wam wasze posty chciałbym najpierw ustalić czy rzeczywiście wszystkie odzyskałem. A zatem:

Z pewnością mam wszystkie posty pierwszej kolejki. Nie jestem jednak pewny drugiej. Mianowicie znalazłem dwa posty Kerende, dwa Mike'a oraz po jednym Extremala i Rhaimera (w imieniu trójki Rhaimer, Mizuichi, Morfik). No i teraz pytanie czy pamiętacie kto z was ile pisał (mam tu na myśli Extremala, Kerende i Mike'a bo, że Rhaimer napisał tylko jednego a Mizuichi i Morfik teoretycznie żadnego wiem )

Mapy:
Stany Zjednoczone
Legenda:
Liberty City = Nowy York
Alderney City = New Jersey
Capital City = Waszyngton D.C.
Vice City = Miami
Carcer City = Detroit
Windy City = Chicago
New Avignon = Nowy Orlean
Los Santos = Los Angeles
San Fierro = San Francisco
Las Venturas = Las Vegas

Liberty City & Alderney City
http://images1.wikia.nocookie.net/__...orhoods-iv.jpg
 

Ostatnio edytowane przez Col Frost : 21-04-2011 o 12:05.
Col Frost jest offline