Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2010, 13:02   #8
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Witam ponownie Wszystkich Graczy oraz Czytelników. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, ze sesja nie padła całkiem na pysk. Woltron, Efcia, Noraku, Cohen, kłaniam się wam wszystkim ciesząc się, ze znacie się na ściąganiu z netu znacznie lepiej niż ja i chcieliście poświecić swój czas na pomoc. Dziękuje także Aschaarowi za radę przekazaną mi na pw.

Teraz kilka wyjaśnień.

1. Niestety, trzeba było założyć sesję jeszcze raz po Twoim założeniu Cohen. Szczerze to doceniam, jednak wystąpił problem techniczny, pewnie oprogramowania LastInn. W tym, co założyłeś, Cohen, był jakiś bug. Nie mogłem dodawać nowych graczy. Obsługa wyjaśniła, że błąd się może stale ciągnąc, dlatego lepiej założyć sesje jeszcze raz. Toteż zrobiłem, jak radzili. wydaje mi sie, ze kiedys spotkałem to już. wtedy radzili tak samo.

2. Caree zniknął. Zero jakiegokolwiek kontaktu z jego strony oraz zero odzewu po tym, jak napisałem w tych komentarzach, co zniknęły, że jest poszukiwany. Dlatego nie został dodany do graczy. Szkoda, bowiem postać była ciekawa. Jak odezwie się oraz przekona mnie, że naprawdę to jedynie przypadek, który się nie powtórzy, to wróci. Oczywiście, jeśli dołoży także sensowne wyjaśnienie swojej nieobecności.

3. Mój ostatni post sprzed zniknięcia LastInn zniknął także. Kopii nie mam, pisać zaś od nowa nie ma sensu. Dlatego po prostu pisząc swoje posty zaznaczcie tam, jaka była sytuacja. Mam nadzieje, że czytaliście mojego posta oraz wiecie, co tam się działo. Nawet pokrótce, żebyście wspomnieli. jeżeli ktoś nie czytał, albo nie pamięta, to służę pomocą w wyjaśnianiu.
 
Kelly jest offline