Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2010, 13:59   #4
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Piszcie w założeniu fabularnie:

Przykład:

Ronir szarpnął się, próbował sięgnąć do broni, którą miał w pochwie. Widział zbliżającą się bestię i za nic w świecie nie chciał znaleźć się z nią sam na sam bez broni. Jeszcze tylko kilka cali i już palce miały zacisnąć się na rękojeści miecza. Wiedział, że jak już go schwyta, będzie bezpieczniejszy. Z mieczem mógł stanąć do walki nawet z taką bestią...

Przykład 2:
Corvus szarpnął się w sieci. Szarpnął po raz wtóry i naraz zrozumiał, że tylko pełnym wysiłkiem ma szansę uwolnić się od lepkich sideł. Napiął swe potężne mięśnie i szarpnął...

Na dole zaś wynik, bez modyfikatorów etc. Te zastosuję ja. Inicjatywa... Tu niestety muszę Was zmartwić. Ta, jak to w życiu, zależeć będzie od kolejności odpisania. No, chyba że dojdzie do starcia BG v BG.

Inaczej ktoś imieniem Corvusa napisze "Ja biorę ten miecz i ruszam w korytarz..." a ktoś inny pisał będzie "Ja biorę go pierwszy, bom szybszy". Bzdura. Co napisane, to już w sesji jest.

I tu rodzi się problem. Nie gwałćcie BG swoich kolegów. Nie piszcie tak, by postawić ich w niekorzystnej sytuacji. Nie wyręczajcie MG

Pozdrawiam
B
.
 
Bielon jest offline