Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2010, 19:06   #436
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Nie ma to jak nieszczęścia chodzą parami
a) nie mam jeszcze od Eileen materiałów, które potrzebuje wstawić na Li w odpowiednich tematach Miłości ty moja wysłałaś na kabasz@gmail.com ?

b) Miałem reinstalkę systemu. Zanim pobawię się z takimi rzeczami jak gadu (tak, kilka miechów pochodzę na windzie (fuj) ) to trochę czasu minie.

c) póki co kontaktować się będę w komentarzach tutaj + telefonicznie - aktualnie komórka ma się ładuje

EDIT:
Mamy dzięki Eileen odtworzoną sesję przynajmniej w większości, z tego co przekartkowałem brakuje tylko 1 posta.

Tutaj są linki do odpowiednich stron


[Autorski] Luna: Połączeni Duszą - Strona 13 - lastinn
[Autorski] Luna: Połączeni Duszą - Strona 14 - lastinn
[Autorski] Luna: Połączeni Duszą - Strona 15 - lastinn
[Autorski] Luna: Połączeni Duszą - Strona 16 - lastinn
[Autorski] Luna: Połączeni Duszą - Strona 17 - lastinn
[Autorski] Luna: Połączeni Duszą - Strona 18 - lastinn
lastinn - Wyświetl Pojedyńczy Post - [Autorski] Luna: Połączeni Duszą
<tu brakuje jednego posta nr.182>
lastinn - Wyświetl Pojedyńczy Post - [Autorski] Luna: Połączeni Duszą

[Autorski] Luna: Połączeni Duszą - Strona 19 - lastinn
[Autorski] Luna: Połączeni Duszą - Strona 20 - lastinn
[Autorski] Luna: Połączeni Duszą - Strona 21 - lastinn

Pojawia się pytanie, czy macie czas aby wspólnie powklejać do sesji owe zaległe posty ? Czy wydelegujemy aktualnych niepracujących/niepiszących licencjatów, magisterek do odtworzenia tekstu ?

Równie dobrze mogę sam wstawiać treść postów po kolei do sesji, jednak mimo wszystko trochę jest tego sporo i najzwyczajniej chyba wygodnie byłoby aby zrobiły to 3-4 osoby.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.

Ostatnio edytowane przez kabasz : 24-08-2010 o 21:20.
kabasz jest offline