Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2010, 01:52   #11
Kata
 
Kata's Avatar
 
Reputacja: 1 Kata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputację
Witam.. hmm wymagania są dość duże i choć nie wiem czy podołam to chciałabym spróbować. Moje ambicje w sesjach sięgają dalej niż obecnie się znajduję i chciałabym poprawić swoje umiejętności. Dlatego mam zamiar spróbować. Przyznam że czytałam tylko jedną książkę Sapkowskiego czyli Krew Elfów. Lektura bardzo mi się spodobała i mimo iż nie mam żadnego doświadczenia w "papierowym" wiedźminie, nie znam się na tej mechanice zupełnie to spróbowałabym zagrać wiewiórą, czyli elfką, czarodziejką. Korci mnie też aby specjalizowała się w magii uzdrawiającej. Póki co ściągam ten nieszczęsny podręcznik i staram się zebrać informacje które będą mi potrzebne do wykreowania postaci. Jeśli Alaron mógłby podać mi swoje gg to mogłabym go pomęczyć troszkę i popytać o pewne rzeczy.

Swoją drogą jestem pełna podziwu dla tego jak rozpisał się mistrz, no i tego iż pisząc wstęp do fabuły starał się chyba nieco naśladować styl Sapkowskiego.
W każdym razie mam wielką ochotę zagrać, długich postów się nie boję, tylko martwi mnie kreacja postaci gdyż słabo znam mimo wszystko świat gry co nieco utrudnia mi sprawę. No i mam straszną tremę ^.^
 
__________________
In the misty morning, on the edge of time
We've lost the rising sun

Ostatnio edytowane przez Kata : 25-08-2010 o 02:04.
Kata jest offline