Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2010, 18:07   #21
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Jeśli wyślesz kartę przed upływem końca rekrutacji, to nie będzie to problem. Sesja i tak zacznie się nieco później, pewnie jak zwykle najwięcej kp dostanę w ostatnim dniu. Muszę mieć czas na ich przeczytanie, wybranie składu, a potem na opracowanie pierwszego posta. Przewiduję, że zajmie to kilka dni od końca rekrutacji.

Termin odpisywania to 7-10 dni. Chciałabym, żeby wyglądało to tak:
mój post + 7 dni na odpisanie dla graczy + 3 dni na odpisanie dla mnie
Ale jeśli ktoś mi zgłosi prośbę o przedłużenie tury o jeden czy dwa dni, to jestem skłonna się zgodzić. Podobnie gdy ktoś zgłosi mi nieobecność, nie będzie to pociągało za sobą konsekwencji, po prostu postać przejdzie na autopilota. W przypadku nieuzasadnionego braku odpowiedzi, gracz dostaje żółtą kartkę. Przy drugiej żółtej kartce (pod rząd) bohatera może spotkać coś przykrego (zwłaszcza jeśli akurat będzie walka lub inne ważne wydarzenie). Przy trzecim z kolei braku odpowiedzi gracz dostaje czerwoną kartkę, co oznacza usunięcie z sesji. Kartki żółte nie kumulują się, ale jak mi ktoś będzie odpisywał w co drugiej turze, to też będą nieprzyjemności.

Oczywiście mam nadzieję, że wybiorę takich graczy, którzy nie będą mieli żadnego problemu z odpisywaniem i sesji nie oleją (oczywiście kary nie tyczą się zgłoszonych nieobecności i wszystkich ustaleń ze mną). Ale w razie czego wolę to napisać, żeby sytuacja była jasna.
 
Milly jest offline